شهر بلاکرکوا | جاذبه ی گردشگری بسیار زیبای کشور صربستان

شهر بلاکرکوا  (Seven Rila Lakes) - گردش بانک (gardeshbank)

 شهر بلاکرکوا

شهر بلاکرکوا ( Seven Rila Lakes ) یکی از جاذبه های اصلی کشور صربستان و شهر بلاکرکوا است.
این دریاچه در روستای وراسوگای قرار دارد. در عرض چندین سال و بر اثر شن برداری هایی که توسط ماشین های صنعتی در این روستا انجام شد این دریاچه های زیبا به وجود آمد.
در تور توریستی صربستان ما شما را به دین این دریاچه زیبا خواهیم برد.
شن برداری ها در سال ۱۹۰۴ آغاز شد و ابتدا به صورت دستی بود و توسط اسب ها خاک برداری انجام می شد و در سال ۱۹۴۸ حفاری صنعتی در این مکان آغاز شد.

 

کشور صربستان برای افزایش گردش تمام توان ملی خود را استفاده می کند تا از طریق گردشگری به درآمد بالا برسد و در این زمینه موفق نیز بوده است.
با ایجاد همین دریاچه های مصنوعی زیبا توانسته است طبیعت مصنوعی زیبایی را خلق کند و زیبایی روستای وراسوگای را چندین برابر کند.

آب و هوای صربستان بسیار مطبوع و دلنشین است.
در کنار این دریاچه این آب و هوای مطبوع دو چندان می شود، اطراف دریاچه بسیار سرسبز است و پر است از انواع درخت ها و گل های زیبا و فضایی بی نظیر دارد. نسیم خنکی که میوزد روح شما را تازه می کند. اگر عاشق طبیعت هستید تور صربستان و سفر به صربستان را به شما پیشنهاد می دهیم.
صربستان کشوری اروپایی است که در جنوب شرق این قاره واقع شده است.
این کشور پارک های ملی بی نظیری همچون تارا، سارمانتین دارد که اصلا به طبیعتش دست نزده اند و کاملا بکر هستند و همچنین قله های سر به فلک کشیده زیادی دارد.

 

اگر به صربستان بروید مردمی بی نظیر از لحاظ مهمان نوازی خواهید دید که با مسافران بسیار مهربانند و احترام زیادی برای گردشگران قائل هستند.
در سفر به صربستان علاوه بر بادید از شهر بلاکرکوا و دریاچه های هفتگانه شهر بلاکراکو می توانید از اماکن گردشگری زیاد دیگری نیز دیدن کنید و روح و جسم خسته خود را آرامش ببخشید.

بعد از حفاری های روستای وراسوگای، آب دریای پانونیان در این حفره جاری شد و آب های زیرزمینی نیز در این حفره نفوذ کرد و جلوه زیبایی را به وجود آورد.
بازدید کنندگان این دریاچه بسیار زیاد هستند در فصولی از سال تعداد گردشگران و بازدید کنندگان به روزانه بیش از ۱۰ هزار نفر می رسد که عدد قابل توجه ای می باشد. 

 

 

منبع : لینکدین

مطالب مرتبط بیشتری در این رابطه بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*