رستوران لاگریتا | بهترین رستوران پوکت | La Gritta

رستوران لاگریتا - La Gritta - گردش بانک - gardeshbank

رستوران لاگریتا

رستوران لاگریتا (La Gritta) بی شک یکی از رمانتیک‌ترین رستوران‌های پوکت است که در هتل آماری (Amari Phuket) در انتهای جنوبی بندر پاتونگ قرار دارد.
رستوران ایتالیایی لا گریتا دارای دو بخش مجزا است:
رستوران لا گریتا که شامل فضای سرپوشیده داخلی رستوران می‌شود و تراس لا گریتا که فضای خارجی را شامل می‌شود و مکانی دنج و مدرن، در محیط باز طبقه دوم است.
هر دو قسمت دارای چشم انداز خیره‌کننده‌ای از بندر پاتونگ هستند و مکانی فوق العاده برای صرف یک شام لذیذ در تور تایلند زیر نور ستارگان است؛
با صدای موج‌هایی که به ساحل برخورد می‌کنند و نسیم ملایم و خنکی که فضا را پر می‌کند و لذت یک شام کاملا گرمسیری را تکمیل می‌کند.

رستوران لاگریتا از نظر موقعیت مکانی به طور قطع بهترین رستوران پاتونگ است: قرار گرفتن در بخش جنوبی ساحل، منظره و چشم اندازی زیبا از تمامی بندر به دست می‌دهد.
و هیچ رستوران دیگری در این منطقه معروف شهر از نظر منظره یارای رقابت با رستوران لاگریتا را ندارد.
پس از اصلاحات اعمال شده در کل این ملک، با کمک طراحی خطی قوی و استفاده از سنگ بژ ساده در کف پوش‌ها، سقف و دیوارهای چوبی، معماری و محیط و فضای رستوران کاملا تغییر کرد و مدرن شد.
در مجموع معماری و طراحی داخلی ساختمان کاملا در تضاد با آبی آسمان و رنگ فیروزه‌ای دریا است و همین امر باعث خلق فضایی متعلق به قرن ۲۱ در این رستوران شده است.

رستوران لاگریتا - La Gritta - گردش بانک - gardeshbank

رستوران لاگریتا – La Gritta – گردش بانک – gardeshbank

لاگریتا و تراس آن با رنگ‌های گرم و روشن رنگ‌آمیزی شده و با مبلمانی مدرن از جنس سنبل آبی مصنوعی بادوام با رنگ تیره چیدمان شده است.
تراس‌های طبقه پایین و بالا دارای نرده‌های شیشه‌ای بدون قاب و چهارچوبی هستند که امکان تماشای نمایی یکدست و زیبا از دریا را برای مسافران تور تایلند فراهم می‌آورد.
جو این رستوران درعین باکلاس بودن کاملا نامتظارهانه است و موسیقی جاز ملایمی که در پس زمینه نواخته می‌شود، محیط را برای شنیدن صداهای طبیعی مثل صدای امواج فراهم می‌کند و این مکان را به یکی از رستوران‌های تور پوکت تبدیل کرده است.

منوی غذای رستوران

منوی غذای رستوران لاگریتا شامل لیستی از غذاهای لذیذ ایتالیایی است که توسط سرآشپز رمی با استعداد این رستوران، پاتریزیا باتولو، جایگزین شده‌اند: بروسپتا کامپانا با پنیر موزارلا از شیر بوفالوی محلی پوکت و سس پستو ۲۲۰ بات، کلمارا با ناگت‌های پولنتا لیمویی، سالاد راکت، بوتارگا ( ماهی تن یا ستاره دریایی خشک شده و نمک شود شده) و سالسا سبز با قیمت ۲۷۰ بات، راویولی واگیو (راگو گوشت بیف آرام پزشده، قارچ فرنگی با اسفناج) به قیمت ۴۵۰ بات تایلندی، اوسو بوچو ( پولنتا لیمویی همراه با هویج‌های کوچک و چاشنی تهیه شده از جعفری خردشده، سیر، پوست لیموی رنده شده) به قیمت ۶۸۰ بات، سالمون روسینیس با خمیر فوئی گراس، سس مادیرا و پیاز سرخ شده به قیمت ۶۹۰ بات، و بشقاب میکس گوشت گریل شده و غذاهای دریایی که تنها غذای غیر ایتالیایی موجود در منوی رستوران لاگریتا پوکت می‌باشد.

در سفارش این بشقاب گزینه‌های متنوعی وجود دارد:

فیله استرالیایی (۲۲۰ گرم) با قیمت ۱۱۵۰ بات، ماهی تن (۱۵۰ گرم) به قیمت ۶۲۰ بات، گوشت تازه گوسفند (سه تکه) به قیمت ۹۸۰ بات و بسیاری گزینه‌های دیگر که همگی دارای طعمی ترکیبی از طعم‌های رایج در حوزه دریای مدیترانه و دریای آندامان است. و تجربه تمامی این طعم‌های متنوع در رستوران لاگریتا در تور پوکت امکان پذیر است.

رستوران ایتالیایی لاگریتا، پس از بازسازی و بهبود دارای جذابیت دوچندانی شد و مکانی درجه یک را برای صرف یک غذای لذیذ و هیجان انگیز زیر نور ستارگان در تور پوکت فراهم ‌آورد.

منبع : buralan

مطالب مرتبط بیشتری در این رابطه بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*